linia
naglowek2
O mnie
Doświadczenie
Referencje
Cennik i formularz kontaktowy
Przekład literacki


Michał Bajorek
tłumacz języka rosyjskiego

ul. Hirszfelda 14/34
02-776 Warszawa

tel. kom. 602-111-893

e-mail: m.bajorek@o2.pl


 

Szczegóły mojej oferty

Doświadczony tłumacz rosyjskiego z Warszawy

Miastem, w którym mieszkam i zazwyczaj wykonuję tłumaczenia polsko rosyjskie jest Warszawa. Jako tłumacz polsko – rosyjski oraz rosyjsko - polski jestem także do dyspozycji na terenie całego kraju, a także zagranicą.

Jeśli interesują Państwa rzetelne i fachowe tłumaczenia ustne lub pisemne w kombinacjach: polsko – rosyjski, rosyjsko – polski bądź rosyjsko – angielski, serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

Wszelkie tłumaczenia z rosyjskiego na polski, z polskiego na rosyjski, a także z uwzględnieniem języka angielskiego wykonuję niezwykle dokładnie, starannie oraz w pełni profesjonalnie.

Dostarczone mi przez Państwa teksty mogą dotyczyć różnorodnej tematyki. Pracując jako tłumacz, w trakcie mojej działalności przetłumaczyłem na rosyjski lub na język polski wiele tekstów medycznych, handlowych, informatycznych, a także z branży wojskowej, kosmetycznej, spożywczej i wielu, wielu innych. Zajmowałem się także tłumaczeniem korespondencji prywatnej, a także tworzyłem rosyjskie wersje stron internetowych. Klikając w zakładkę Doświadczenie, zapoznacie się Państwo z informacjami dotyczącymi mojego dorobku zawodowego.

Jak zamówić tłumaczenia polsko-rosyjskie lub rosyjsko-polskie?

Procedura zamawiania tłumaczeń jest bardzo prosta. Wybierając zamieszczony na mojej stronie internetowej odnośnik – Cennik i formularz kontaktowy możecie Państwo skierować do mnie zapytanie dotyczące świadczonych usług – zapytać o cenę, czas wykonania itp. Wycena tekstu pisemnego jest uzależniona od kilku czynników. Należą do nich m.in. objętość tekstu, oczekiwany przez Państwa termin realizacji oraz stopień wyspecjalizowania. W przypadku podjęcia decyzji o zleceniu tłumaczeń, tekst można przesłać drogą mailową na adres m.bajorek@o2.pl lub dostarczyć go osobiście, odwiedzając moje biuro – Warszawa, ul. Hirszfelda 14/34.

Gotowe tłumaczenia przesyłam pocztą na wskazany adres, wysyłam drogą mailową lub można je odebrać osobiście.

W przypadku jakichkolwiek pytań, jestem również do Państwa dyspozycji pod numerem 602 111 893.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

Język rosyjski tłumacz Tłumaczenia polsko rosyjskie warszawa Doświadczenie Referencje Cennik Przekład literacki